(0) basket
Extremely Effective Mixture
Najmocniejsze perfumy z feromonoami

Jak stosować feromony, aby uzyskać najlepsze efekty?

 

O feromonach większość z nas co nieco słyszała. Istnieje wiele doniesień naukowych, które potwierdzają ich istnienie. Są to substancje chemiczne, a właściwie ich mieszanina z zazwyczaj jednym dominującym składnikiem. Feromony są wydzielane nie tylko przez zwierzęta i rośliny, ale także przez ludzi. Mają one za zadanie m.in. przyciąganie osobników przeciwnej płci. Te bezwonne substancje odbierane są przez narząd lemieszowo-nosowy. Wyjątkiem jest ich bardzo duże stężenie, kiedy to emitowany jest delikatny, nieco piżmowy aromat. Feromony oddziałują bezpośrednio na mózg, a dokładnie strukturę zwaną podwzgórzem, która odpowiedzialna jest m.in. za wydzielanie hormonów płciowych i powstawanie pozytywnych skojarzeń.

Historia badania feromonów jest dość długa. Odkryto je w XVIII wieku w Holandii, jednak początkowo przypisywano je wyłącznie zwierzętom. Jednymi z pierwszych doniesień o ich obecności w ciele człowieka były te przeprowadzone przez dr Marthę McClintock, która dowiodła, że u kobiet mieszkających wspólnie pod jednym dachem obserwuje się wyrównanie cykli menstruacyjnych i większą podatność na działanie męskich feromonów. Od tego czasu naukowcy starali się przyjrzeć temu jak stosować feromony, aby osiągnąć jak najlepsze efekty u płci przeciwnej.

rudowłosa kobieta w swetrze

Feromony naturalnie produkowane przez człowieka są przez niego tłumione. W jaki sposób? Przede wszystkim przyczynia się do tego higiena – częste kąpiele, prysznice, stosowanie kosmetyków przeciw poceniu się. Cóż w takiej sytuacji począć? Przestań dbać o siebie? Na szczęście można poradzić sobie w inny sposób. Otóż istnieją kosmetyki zawierające feromony. Wśród nich znalazły się perfumy Love & Desire w wersji damskiej i męskiej. Zawierają one mieszankę czterech feromonów, które zdaniem naukowców mają najmocniejsze działanie:

  • androstadienon,
  • androstenol,
  • androstenon,
  • androsteron.

Wiesz już, że feromony mogą Ci pomóc w przyciągnięciu uwagi osoby, która Cię interesuje, wiesz, że na rynku istnieją kosmetyki zawierające feromony, ale czy wiesz jak stosować feromony? Jeśli chcesz, aby perfumy z feromonami przyniosły efekt, jaki oczekujesz, musisz umiejętnie z nich korzystać. Przede wszystkim należy nimi spryskiwać konkretne miejsca. Należą do nich szyja, nadgarstki, okolice uszu. W tych okolicach skóra jest najcieplejsza, ze względu na obecność dużych tętnic i naczyń, co sprzyja utrwaleniu i rozprzestrzenianiu się zapachu. To właśnie te miejsca wydzielają naturalne feromony. Od momentu zastosowania perfum feromony działają przez około cztery, a nawet do sześciu godzin. Dlatego też warto co jakiś czas ponownie je zaaplikować. W przypadku kobiet nie będzie to trudne – panie mogą je bowiem mieć przy sobie w torebce.

Jak stosować feromony, aby ich działanie utrzymywało się dłużej? Możesz nimi spryskać ubranie, np. ulubiony szalik, kurtkę czy płaszcz, w którym często wychodzisz z domu. Feromony z odzieży ulatniają się wolniej niż w przypadku, gdy spryskujemy nimi skórę. Jak aplikować feromony w perfumach, aby dłużej utrzymywały się na skórze? Wystarczy posmarować docelowe miejsce tłustym kremem bezzapachowym. Dowiedziono, że na nawilżonym naskórku zarówno zapach, jak i inne substancje chemiczne są trwalsze.

piękna kobieta w makijażu

Feromony poleca się stosować przed każdym wyjściem z domu, nawet w tak prozaicznych sprawach, jak wyniesienie śmieci z domu. Zastanawiasz się dlaczego? Otóż nigdy nie wiesz, kiedy na Twojej drodze stanie osoba odgrywająca w Twoim życiu ważną rolę, a, w której życiu Ty również chcesz być ważna/y. Poza tym dzięki stosowaniu feromonów będziesz zdecydowanie pewniejsza/y siebie w każdej sytuacji – aż wejdzie Ci to w nawyk. Zadaniem perfum z feromonami typu Love & Desire jest zwalczanie Twojej nieśmiałości w kontaktach z osobami płci przeciwnej. Warto zauważyć, że nie tylko uroda ma wpływ na atrakcyjność. Dużą rolę odgrywa rozmowa. Czy zatem feromony mogą nam w ogóle pomóc, gdy chcemy kogoś poderwać podczas konwersacji? Jak najbardziej – ze względu na fakt, iż feromony wpływają na wzrost śmiałości. Nie od dziś wiadomo, że dużym powodzeniem cieszą się osoby, którym pewności siebie odmówić nie można.

Perfumy z feromonami pomagają nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale również w różnych sytuacjach w życiu, gdzie potrzebne jest wzbudzanie respektu i dominacji, np. w pracy. Z nimi łatwiej załatwisz sprawy na mieście – w urzędzie czy w banku. Może wydawać się to mało prawdopodobne, ale dowiedziono, że feromony w połączeniu z odpowiednią postawą ciała i ubiorem wpływają na relacje międzyludzkie. Osoby, które używają ich podczas prowadzenia poważnych negocjacji, odbierane są jako bardziej pewne siebie, godne zaufania i profesjonalne. Jest to szczególnie ważne, gdy dochodzi do pierwszego spotkania z partnerem biznesowym.

Feromony działają nie tylko na dopiero co poznane osoby, ale także na te, które na co dzień są obok nas. W związku z tym możesz je wykorzystać po to, aby na nowo rozbudzić zainteresowanie partnera, partnerki, męża, żony. Rutyna pojawiająca się w związku to dość powszechne zjawisko. Perfumy z feromonami, choć może jeszcze do końca w to nie wierzysz, pomogą Ci odzyskać zainteresowanie i szacunek ukochanej osoby. Jak używać feromonów, aby wzmocnić siłę uwodzenia? Zaproś partnera/partnerkę na romantyczną kolację przy blasku świec i zadbaj o wyjątkowy nastrój. Subtelne aromaty w połączeniu z naturalnym zapachem Twojego ciała tylko podkręcą gorącą atmosferę.

Nadal się wahasz? Zapoznaj się z opiniami ludzi, którzy skorzystali z mocy feromonów. Spraw, by Twoje życie nabrało rumieńców.