(0) basket
Extremely Effective Mixture
Najmocniejsze perfumy z feromonoami

Czy i jak feromony działają na kobiety?

Miłość odgrywa bardzo istotną rolę w życiu większości z nas. Naturalnie miłość może dotyczyć różnych więzi, ale my skupimy się na typowej relacji damsko-męskiej. Choć niektórzy szukają wyłącznie przygód na jedną noc lub niezobowiązujących związków, wielu mężczyzn, podobnie jak kobiety, pragnie stworzyć coś stałego, założyć rodzinę. Sposób postrzegania tej kwestii często zmienia się z wiekiem.

sensualne zdjęcie kobiety

Należysz do tych mężczyzn, którzy marzą o stabilizacji? Niestety ciągłe niepowodzenia sprawiły, że straciłeś wiarę we własną atrakcyjność? Znasz ten ból, gdy Twoja wieloletnia przyjaciółka wciąż traktuje Cię tylko i wyłącznie jak kumpla. A nawet jak przyjaciółkę, której można zwierzyć się, w momencie, gdy następny facet okazał się kolejną pomyłką. Nie chcesz wciąż wysłuchiwać, jacy to „wszyscy” mężczyźni są źli. Przecież Ty do takich nie należysz. Dałbyś jej wszystko, czego pragnie – miłość, bezpieczeństwo, komplementy. Niestety, Twoja luba nie traktuje Cię jako obiektu westchnień. Prawdopodobnie nie widzi w Tobie nawet mężczyzny. Jeżeli naprawdę chcesz to zmienić, jest pewien sposób…

Bardzo możliwe, że ci panowie, którzy Twojej ukochanej zawrócili w głowie, dawno ten sposób odkryli i chętnie z niego korzystają. Zapewne słyszałeś o feromonach. To po prostu mieszanina substancji chemicznych z dominującym składnikiem, która wpływa przede wszystkim na przyciąganie płci przeciwnej. Nasz obecny sposób życia wiążący się z utrzymaniem higieny, wpływa na osłabienie działania naturalnie wydzielanych feromonów. Na szczęście znaleziono na to radę – stworzono kosmetyki z feromonami, w tym perfumy takie jak Love & Desire. Właściwie jak działają feromony na kobietę i czy w ogóle? Śmiało można rzec, że rzeczywiście działają. Liczne badania naukowe wykazały, że feromony działają na kobiety dzięki narządowi zwanemu lemieszowo-nosowym. Stamtąd informacja o zapachu podświadomie dociera do mózgu, a dokładnie do podwzgórza, który kieruje wieloma fizjologicznymi procesami, w tym wydzielaniem hormonów płciowych, termoregulacją oraz kreowaniem pozytywnych skojarzeń. Objawia się to przede wszystkim we wzroście zainteresowania kobiety mężczyzną, nawet tym, którego do tej pory nie zauważała. Feromony zapachu nie mają. Działają na podświadomość. Feromony można dolewać do własnych perfum lub też stosować gotowe zakupione w sklepie perfumy, w których zawarte są feromony. To, jak działają feromony na kobiety, naprawdę Cię zaskoczy. Przekonasz się o tym sam, gdy zdecydujesz się na ich zastosowanie. Możemy Ci zdradzić, że z pewnością zyskasz ich sympatię i uległość. Twoja obecność sprawi, że nie będą mogły się Tobie oprzeć. O tym jak działają feromony, przekonały się uczestniczki pewnego eksperymentu naukowego. Dużą grupę kobiet podzielono na pół. Część z nich przed randką z mężczyzną otrzymała do powąchania spoconą, męską koszulkę przesiąkniętą feromonami. Następnie kobiety poszły na randki w ciemno. Okazało się, że te panie, które miały do czynienia z „cząsteczkami miłości” miały tendencję do oceny swoich partnerów jako bardzo atrakcyjnych i dawały szansę na ponowne spotkanie. Nie musisz zatem wiedzieć, co to są feromony. Ważne, że naukowcy pokazują nam, że działają.

kobieta w kapeluszu

Feromony warto stosować w każdej sytuacji, nie tylko na randce, ale również w pracy czy też na spotkaniu biznesowym. Dzięki nim dodasz sobie pewności, co w połączeniu z rzetelnym przygotowaniem i nienagannym wyglądem gwarantuje Ci sukces. Feromony, które użyjesz, mogą zadziałać na kobietę, która będzie ubijała z Tobą interes. Wówczas będzie Ci zdecydowanie łatwiej wynegocjować satysfakcjonujące Cię warunki. Przychylność koleżanek może też sprawić, iż będziesz zdecydowanie chętniej wstawał rano do pracy…

Tobie jednak nie zależy na tłumie dziewczyn kręcących się przy Tobie, a wyłącznie na tej jednej jedynej? Pomyśl tylko – kobiety, podobnie jak mężczyźni, lubią ze sobą rywalizować. Jeśli Twoja ukochana zauważy, że zainteresowało się Tobą tyle pań, z pewnością staniesz się dla niej obiektem godnym bliższego poznania. Feromony są także polecane dla mężczyzn znajdujących się w wieloletnich związkach, w których namiętność między kochankami już dawno zgasła. Chcesz zaskoczyć swoją ukochaną kobietę lub na nowo obudzić w niej pożądanie? Nic prostszego. Wystarczy zaopatrzyć się we flakon męskich perfum z feromonami i zaskoczyć ją romantyczną kolacją czy wspólnym wypadem do SPA. Zdziwisz się, jakie wrażenie zrobisz na wybrance swojego serca.

Perfumy z feromonami, takie jak Love & Desire, zadziałają na kobietę, którą ubóstwiasz, a która do tej pory traktowała Cię jak kumpla. Ty dzięki nim nabierzesz pewności siebie. Będziesz mógł rozkochać ją w sobie, ukazując się z innej, męskiej strony. Jeżeli jeszcze troszkę się wahasz, poczytaj opinie mężczyzn, którzy zdecydowali się pomóc szczęściu poprzez zastosowanie feromonów. Ci panowie zauważyli przede wszystkim:

  • wzrost zainteresowania kobiet ich osobą,
  • poprawę w relacjach damsko-męskich,
  • lepsze wyniki w pracy,
  • wzrost pewności siebie u nich samych.

Dla wielu mężczyzn to nieistotne jak działają feromony na kobiety. Dla nich ważne jest tylko to, że naprawdę działają…Wybierz produkt dopasowany do swoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na silnym działaniu feromonów, postaw na te o wysokim stężeniu lotnych substancji chemicznych. Wystarczą jedynie dwie krople, aby zrobić oszałamiające wrażenie. Szukasz drugiej połówki i wiesz, że czeka Cię wiele randek? Zainwestuj we flakon o pojemności 100 ml.

Jak stosować męskie feromony?

Najlepszej jakości perfumy z męskimi feromonami stosuje się podobnie jak każdy zapach. Wystarczy nanieść je na te fragmenty skóry, które są w ciele człowieka najcieplejsze i gdzie wyczuwalny jest puls. Są to przede wszystkim nadgarstki i okolice szyi. Wielu mężczyzn decyduje się aplikację kilku kropel na zgięcia łokci i kolan. Nie gorszym pomysłem jest perfumowanie szala czy kołnierza koszuli. Na tkaninach zapach utrzymuje się znacznie dłużej.