(0) basket
Extremely Effective Mixture
Najmocniejsze perfumy z feromonoami

Najlepsze feromony – poradnik doboru feromonów

kobieta i mężczyzna

Które feromony są dla mnie najlepsze?

Panuje powszechne przekonanie, iż feromony to specjalne substancje, których działanie sprowadza się do wywołania pożądania u płci przeciwnej. Jest to jednak spore uproszczenie. Liczne badania naukowe dowiodły, że osoby, które wcześniej wąchały feromony, odbierały następnie swoich rozmówców jako bardziej atrakcyjnych. Działają one na interlokutora w sposób podświadomy, docierając przez narząd lemieszkowo-nosowy do struktur mózgu odpowiedzialnych m.in. za budowanie pozytywnych skojarzeń oraz wydzielanie hormonów płciowych. Perfumy zawierające feromony sprawiają, że całe otoczenie lepiej nas odbiera. Łatwiej nam nawiązywać nowe kontakty, robimy dobre wrażenie w towarzystwie, ludzie stają się wobec nas bardziej otwarci. To środek, który może nam pomóc także w relacjach w pracy. Warto zastanowić się zatem nad celem, dla którego chcemy sięgnąć po feromony i sprawdzić, które będą dla nas najlepsze. Wiele osób zastanawia się także, które będą najmocniejsze? Przedstawiamy różne produkty dedykowane kobietom i mężczyznom, które faktycznie potrafią zmienić jakość naszego życia towarzyskiego. Najlepsze feromony budują pewność siebie i sprawiają, że jesteśmy w stanie odważyć się na więcej. Dlatego już dziś nie bój się zainwestować w swoje szczęście. Masz je na wyciągnięcie ręki.

Feromony damskie

kobieta uwodzi feromonami mężczyznę

 1. Feromony na co dzień
 2. Istnieje wiele codziennych sytuacji, w których przydałoby nam się swego rodzaju wsparcie, np. ważny dzień, rozmowa o pracę, sprawy biznesowe, urzędowe itp. W tej kategorii znajdziemy najbardziej uniwersalne mieszanki. Dużą popularnością cieszą się feromony BTB, które sprawiają, że ludzie nas chętniej słuchają i wykazują nami większe zainteresowanie. Osoby przebywające w towarzystwie kobiet stosujących ten produkt są bardziej rozluźnione, rozmowne i przyjaźnie nastawione. Pomogą w pracy zyskać autorytet, a nawet pozycję lidera. Dzięki nim będziesz bardziej towarzyska i pewna siebie. Feromony dla kobiet są praktycznie bez zapachu, co sprawia, że można ich używać z ulubionymi perfumami. Równie często klientki stawiają na Pheromone Essense, które pomogą Ci budować większe zaufanie oraz dodadzą seksapilu. Największą popularnością na rynku cieszą się perfumy z feromonami Love&Desire Gold, które posiadają większe stężenie odpowiednich substancji, a tym samym pomagają zwrócić na siebie uwagę, wzbudzić sympatię i szacunek oraz poprawić relacje z pracownikami czy nawiązywać nowe kontakty, z większą łatwością.

 3. Związek
 4. Jeśli chcesz wywołać niesamowite wrażenie na swoim partnerze, umocnić Wasz związek lub marzysz o tym, by poznać drugą połówkę, zdecyduj się na feromony typu Pheromax. Zawierają one bardzo duże stężenie estratetraenolu, który jest najsilniejszym feromonem pobudzającym mężczyzn. Pod wpływem tego hormonu w męskim mózgu dochodzi do szeregu zmian, które mogą zaowocować skróceniem czasu snu, przyspieszeniem oddechu, a nawet wzrostu tętna i temperatury ciała. Dzięki perfumom z ich dodatkiem mężczyźni będą bardziej skorzy do flirtu z Tobą. Sama poczujesz się bardziej atrakcyjna i zmienisz swoje nastawienie. Będziesz bardziej spontaniczna i pobudzona, co na pewno doceni Twój partner. Zapomnij o wrodzonej nieśmiałości i raz na zawsze zmień swoje życie.

  Jak stosować najlepsze feromony dla kobiet? Należy aplikować je na miejsca na ciele, w których skóra jest najcieplejsza (co związane jest z obecnością dużych żył i tętnic), czyli na zgięciach kolan i łokci, okolicach szyi i nadgarstkach. Jeśli często nosisz szale czy apaszki, nie bój się spryskać kilkoma kroplami również tekstyliów. Na nich najdłużej utrzymuje się zapach. Opakowania naszych produktów są na tyle wygodne, że możesz nosić je zawsze przy sobie w torebce.

 5. Uwodzenie
 6. Sztuka uwodzenia nie dla każdej kobiety jest jednakowo prosta. Czemu nie pomóc sobie odpowiednio dobranymi feromonami? Perfumy, jakie możemy kupić w tym celu, często mają intrygujący zapach jak Sexual Attraction. Pozwalają podkreślić swoją kobiecość, zdolności przywódcze oraz dodają pewności siebie w podrywaniu najbardziej przystojnych mężczyzn. Z kolei wysokie stężenie czterech najsilniejszych feromonów (androstenolu, androstenonu, androstenoru i androstadienonu) zawartych w perfumach Love&Desire zwiększy zainteresowanie mężczyzn Twoja osobą o 100%.

  Androstenol to składnik, na który szczególnie wyczuleni są mężczyźni między 20 a 50 rokiem życia. W warunkach fizjologicznych występuje w pocie i moczu, przede wszystkim w okresie dojrzewania człowieka. Jest on także zaliczany do najlepszych feromonów męskich. Poziom tego hormonu jest zdecydowanie wyższy u mężczyzn, którzy określani są przez społeczeństwo jako dominujący samce alfa. Udowodniono, że androstenol zwiększa wrażliwość seksualną i zwiększa libido u płci przeciwnej. Najlepsze perfumy z feromonami sprawią, że otworzysz się na nowe doznania i będziesz miał okazję do nawiązania wielu znajomości.

  Ta mieszanka sprawi, że nie będzie można ci się oprzeć. Nie zwlekaj dłużej i wypróbuj na sobie najlepsze feromony damskie dostępne na rynku. Już za kilka dni buteleczka zapachu z feromonami od Love&Desire może być Twoja.