(0) basket
Extremely Effective Mixture
Najmocniejsze perfumy z feromonoami

Co to są feromony i jak działają?

Feromony to substancje chemiczne, które są naturalnie produkowane przez ludzi, zwierzęta i rośliny. Ich działanie potwierdzają liczne badania. Związki te służą przede wszystkim do komunikowania się oraz przyciągania osobników płci przeciwnej, a mocne feromony w przypadku zwierząt – także do zwalczania konkurencji ze strony zbyt licznej populacji swojego gatunku. Trudno jednoznacznie wskazać odpowiedź na pytanie, czym są feromony, gdyż w rzeczywistości stanowią one mieszaninę różnych substancji, często z jednym dominującym składnikiem. Zdecydowanie rzadziej stanowią natomiast pojedyncze związki chemiczne.

Czy feromony naprawdę działają?

Istnieje kilkadziesiąt doniesień naukowych dotyczących występowania tego typu substancji chemicznych u ludzi, jednak nie jest do końca wiadomo, jak działają feromony. Związki te są prawdopodobnie wytwarzane w niewielkich ilościach zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ich działanie nie zostało wprawdzie dokładnie opisane, jednak udowodniono, że składniki te mają duży wpływ na dobór partnera płci przeciwnej. Mocne feromony, jeśli by nie rzec nawet, że najmocniejsze, występują w ludzkim pocie, śluzie oraz wydzielinach.

Po co mężczyznom feromony?

Androstadienon to bardzo ważny męski feromon, którego użycie pozwala na poprawę wizerunku mężczyzny w oczach kobiety. Wysyłane przez niego sygnały zapachowe są odbierane przez potencjalną partnerkę jako zaproszenie. Nie działają jednak na zasadzie intensyfikacji, to znaczy, że nie wywołają wrogości u osób tej samej płci, bowiem dla heteroseksualnego mężczyzny feromony męskie mają zapach neutralny. To bardzo podobny sposób na zwiększenie swojej atrakcyjności w pracy.

Czy kobieta może używać feromonów?

Estratetraenol, czyli feromon żeński, który staje się zawartością perfum wyzwala zainteresowanie w okolicznych mężczyznach. Kobiety, które używają najlepszych feromonów sprawiają wrażenie miłych dla oka. Opinie o nich są bardzo pozytywne – panie zdają znacznie atrakcyjniejsze, co pozwala im na budowanie pewności siebie. Natura uposażyła je co prawda w piękny zapach (zwłaszcza wtedy, gdy zostają matkami), jednak czasami trzeba jej trochę dopomóc.

Perfumy z feromonami przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet sprawiają, że od razu są podświadomie lepiej odbierani przez płeć przeciwną. Niektórzy boją się, że to może być rodzaj oszustwa, ale czy, kiedy ubieramy elegancki strój wyjściowy, okłamujemy kogokolwiek? Feromony meskie i damskie są czymś naturalnym. To tylko element dbania o siebie!

Tabela działania feromonów Love&Desire

Na co dzień

codzienne działanie - wykres

W Pracy

działanie w pracy - wykres

W towarzystwie

działanie w towarzystwie - wykres

Ludzkie feromony i ich skuteczność

Feromony to związki, które działają przede wszystkim w sferze podświadomości. Zdaniem naukowców, najmocniejsze z nich występują w naturalnych wydzielinach, a zalicza się do nich następujące substancje:

 • Androstadienon

składniki Love&Desire

 • Androstenol

składniki Love&Desire

 • Androstenon

składniki Love&Desire

 • Androsteron

składniki Love&Desire

Feromony, które wytwarza zarówno damski, jak i męski organizm, są dzisiaj w dużej mierze tłumione ze względu na współczesny styl życia (przyczyniają się do tego między innymi czę-ste kąpiele, używanie dezodorantów oraz antyperspirantów). Dlatego też stworzono perfumy z feromonami, które zawierają w swoim składzie związki pochodzenia syntetycznego, skutecznie zwiększające poziom potencjału płciowego oraz podnoszące atrakcyjność. Mogą one w dużej mierze poprawić poziom komunikacji, dodawać pewności siebie, eliminować nieśmiałość, a także wzbudzać sympatię oraz szacunek u osób płci przeciwnych.

Męskie i damskie feromony czym się różnią?

Na myśl o damskich feromonach, wiele kobiet zastanawia się, na czym polega fenomen tego typu związków i czy działają one na każdego mężczyznę.

Udowodniono, że kobiety znacznie częściej przyciągają osobników płci przeciwnej, gdy zastosują zwłaszcza mieszaninę dwóch związków: androsteronu i androstenolu. Są to dwa najlepsze feromony, które zwiększają motywację seksualną, a także mają pozytywny wpływ na nastrój i pobudzenie.

W przypadku męskich feromonów, duże znaczenie wydaje się mieć przede wszystkim andro-stadienon. Substancja ta zmienia atrakcyjność mężczyzn w oczach płci pięknej, a dodatkowo podświadomie skupia psychiczne zasoby osobnika na bodźcach o znaczeniu emocjonalnym.

Feromony zawarte w męskich i damskich perfumach oddziałują praktycznie na każdą spotkaną osobę. By się o tym przekonać, warto sięgnąć po produkty, które są polecane przez wszystkich. Na stronie Opinie można przeczytać opinie na temat produktów Love&Desire. Chociaż niektóre z nich mogą brzmieć niewiarygodnie, to warto wiedzieć, że świat feromonów jest związany nie z magią, a z nauką. Pomagają one wywołać bardzo dobre wrażenie nie tylko na dopiero co poznanych osobach, ale także na dawnych znajomych.

Dla Niej

Love&Desire Women
Dowiedz się więcej
Zamów

Dla Niego

Love&Desire Men
Dowiedz się więcej
Zamów

Działanie na ludzki organizm

Feromony to naturalny kanał komunikacji między ludźmi. To one odpowiadają za to, że nieznajomy ogląda się za Tobą w kawiarni, że koleżanka z pracy posyła Ci szeroki uśmiech za każdym razem, gdy Cię widzi.

Perfumy z feromonami:

kobieta uwodzi feromonami mężczyznę

Najlepsze feromony?

Jeśli zastanawiasz się, co to są feromony i czy naprawdę działają, musisz sam przekonać się o ich sile.

Mocne feromony Love&Desire to perfumy z feromonami, które zmieniły życie wielu kobiet i mężczyzn. Oni także dzielili Twoje wątpliwości, ale zaryzykowali, co pozwoliło im wyeliminować nieśmiałość, dodać sobie pewności siebie, poprawić poziom komunikacji i wzbudzić sympatię u osób płci przeciwnej. Opinie są jednoznaczne – warto wybrać feromony Love&Desire. Dodają energii, zwiększają motywację seksualną i… pobudzają. Co ważne, w ofercie znajdują się feromony damskie i męskie. To oznacza, że każdy może stać się bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej. Każdy może zaznać prawdziwego szczęścia!

OpinieLove & Desire Logo

Chcesz dowiedzieć się, co o feromonach i ich działaniu mówią klienci? Na podstronie Feromony znajdziesz opinie, które potwierdzają działania specyfiku. Perfumy z feromonami zmieniły niejedno życie!

Czy feromony działają? O tym najlepiej przekonać się, pytając tych, którzy już z nich skorzystali. W rzeczywistości, feromony męskie i feromony żeńskie odmieniły życie bardzo wielu osób. Teraz one dzielą się swoimi przeżyciami oraz opiniami na temat feromonów. Nasi klienci często dzielą się z nami swoimi wrażeniami, a my jesteśmy szczęśliwi, jeśli dzięki naszym produktom poprawiliśmy ich ogólne samopoczucie. Czy można zostać człowiekiem sukcesu, wyjść za mąż, poprawić swoją relację dzięki naszym perfumom? Postanowiliśmy, za zgodą autorów, opublikować kilka takich opinii o naszych feromonach:

 • W pracy zawsze byłam uważana za „szarą myszkę”. Zawsze krępowałam się przy mężczyznach, nie wiedziałam, czy potrafię zagaić rozmowę. Wreszcie koleżanki umówiły mnie na randkę… spanikowałam! Postanowiłam jednak, że nie poddam się presji. Zamówiłam nową sukienkę, poszłam do fryzjera… i kupiłam damskie fermony Love&Desire. Jestem już dwa miesiące po ślubie. W dalszym ciągu ich używam, a mąż się śmieje, że świata poza mną nie widzi.

  Alicja, 28 lat

 • Używam męskich feromonów Love&Desire już drugi miesiąc i wszystkie koleżanki z pracy pytają, co tak ładnie pachnie. Teraz każda chce robić ze mną projekty czy wyjeżdżać na konferencje. Zaczynam się martwić, czy się nie pokłócą 🙂 Dziękuję!

  Piotr, 34 lata

 • Nie układało nam się z żoną od pewnego czasu. Oboje pracowaliśmy do późna i po powrocie do domu niemal od razu kładliśmy się spać. Nawet wtedy, kiedy braliśmy wolne, nie potrafiliśmy do siebie dotrzeć, mimo że wcześniej dogadywaliśmy się tak dobrze. W końcu postanowiłem kupić feromony męskie Love&Desire. I jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki zbliżyliśmy się do siebie! Teraz nie potrafimy wyjść z łóżka 🙂 Moja żona mówi, że znowu czuje się tak, jakbyśmy byli nastolatkami. To prawda!

  Tomasz, 35 lat

   

 • BOMBA! Kupiłam feromony Love&Desire, bo siostra powiedziała mi, że znalazła dzięki nim chłopaka. Mają śliczny, taki nienatrętny zapach. Od razu też ludzie inaczej patrzą, to da się wyczuć. Pracuję jako recepcjonistka, klienci nieraz zagadują 🙂 Fantastyczna sprawa. Użyję ich na następny wypad do kina z kolegą. Na pewno się nie oprze 😉

  Kasia, 24 lata

 • Myślałam, że feromony to taki mit! Wszyscy powtarzali, że to niemożliwe, żeby perfumy miały sprawić aż takie zainteresowanie. Kupiłam jednak buteleczkę perfum z męskimi feromonami Love&Desire i od tamtej pory nikt się już nie śmieje. Jeżdżę z kolegami na narty i nad jezioro i zawsze jestem w centrum uwagi. Polecam!

  Marta, 24 lata

 • Zawsze miałam wrażenie, że inni studenci nie traktują mnie poważnie. Przychodzili najwyżej po notatki. Nie byli niemili czy złośliwi, ale zawsze interesowali się moimi bardziej atrakcyjnymi koleżankami. Nieważne, co próbowałam zrobić, zawsze kończyło się to tak samo. Wreszcie zdecydowałam się na żeńskie feromony Love&Desire… i nagle okazało się, że jestem najpopularniejszą dziewczyną na wydziale!

  Ania, 21 lat

 • Nigdy nie miałem szczęścia do kobiet. Powtarzałem sobie, że to moja wina, że taka już ta moja natura. Okazuje się jednak, że to nie była prawda – wystarczyło kupić buteleczkę perfum z męskimi feromonami Love&Desire, a świat nabrał zupełnie innych barw. Od kilku miesięcy spotykam się z Olą z mojego działu. Jestem szczęśliwy!

  Mariusz, 32 lata

 • Bardzo dobry zakup, chwalę sobie, kupuję już od pół roku. Feromony męskie Love&Desire to prawdziwy hit. Teraz jestem bardziej pewny siebie, czuję się atrakcyjny. Dziewczyny się do mnie uśmiechają 🙂 Jestem sprzedawcą, dlatego to bardzo ważne, wyrabiam większe normy niż moi koledzy.

  Artur, 34 lata

 • Geniusz!!! Prawdziwy geniusz stworzył feromony żeńskie, naprawdę, dziewczyny, warto!!! Używam od trzech miesięcy i w ogóle nie martwię się tym, czy zrobię na kimś wrażenie, bo faceci wodzą za mną wzrokiem:))) Czuję się piękna i atrakcyjna!!!

  Małgorzata, 23 lata

 • Jestem mężczyzną „starej daty”. Rozstałem się z żoną dziesięć lat temu i od tej pory wydawało mi się, że nie spotkam już „tej jedynej”. W dzisiejszych czasach kobiety pragną czegoś więcej, niż tylko chłopaka… chcą partnera, dzięki któremu będą mogły się realizować… początkowo nie chciało mi się wierzyć, że męskie feromony Love&Desire będą działały… myliłem się. W tym momencie jestem już po drugim ślubie. Warto czasem zweryfikować swoje przekonania.

  Marek, 55 lat

 • Super działanie! 🙂 U mnie na 100%. Feromony męskie Love&Desire to ekstra sprawa. Użyłem ich najpierw raz, żeby zobaczyć jak działają i przez całe wesele miałem inną partnerkę do tańca 😉 Prawdziwy zwierzęcy magnetyzm. Polecam wszystkim. Warto.

  Jacek, 30 lat