(0) basket
Extremely Effective Mixture
Najmocniejsze perfumy z feromonoami

Jak działają feromony na mężczyznę?

(Nie) bajka o tym, jak działają feromony na mężczyzn…

Powiadają, że w miłości jak na wojnie – wszystkie chwyty dozwolone. Skoro do tej pory nie zdobyłaś serca ukochanego mężczyzny, zapewne nie odkryłaś jeszcze, jak działają feromony na mężczyzn. Zauważyłaś, że Twoja znajoma, o całkiem przeciętnej urodzie, nie może opędzić się od wielbicieli? W Twoim przypadku jest zupełnie odwrotnie – masz za sobą kilka nieudanych związków lub w ogóle do tej pory nie udało Ci się wejść w stały związek. Patrzysz w lustro i widzisz całkiem ładną kobietę. W czym zatem tkwi problem? Być może Twoja koleżanka po prostu od dawna wie, jak działają feromony na mężczyzn i chętnie z tej wiedzy korzysta. Dlaczego Ty nie miałabyś spróbować działania feromonów na sobie?

Związki chemiczne, jakimi są lotne feromony występują naturalnie w środowisku i służą do „komunikacji” między zwierzętami, roślinami, grzybami, a nawet bakteriami. Są bezwonne, a w bardzo wysokich stężeniach wydzielają delikatny, lekko piżmowy aromat. Jak działają feromony na mężczyzn? Aromat dochodzi do nich przez narząd lemieszowo-nosowy, a stamtąd trafia pod postacią impulsów nerwowych do mózgu, a mówiąc ściślej do podwzgórza, które odpowiedzialne jest m.in. za wydzielanie hormonów płci, w tym testosteronu i budowanie przyjemnych skojarzeń. Liczne badania naukowe wykazały, że perfumy działające na mężczyzn zmniejszają także ich poziom stresu (przez spadek kortyzolu) i zwiększają libido.

serca z jagód

Każdy z nas wydziela feromony, jednak mycie, stosowanie antyperspirantów, krótko mówiąc higiena sprawia, że ich działanie jest osłabiane. Po to, abyśmy nie musieli zaprzestać dbania o siebie, co w wielu przypadkach okazuje się nierealne, ponieważ ciężko zrezygnować z higieny, stworzono perfumy z feromonami. Tworzone są one w warunkach laboratoryjnych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii przez najlepszych specjalistów, którzy wiedzą, jakie perfumy działają na mężczyzn. Należą do nich m.in. Love & Desire. Stosowanie ich daje zaskakujące rezultaty.

Zastanawiasz się, jak właściwie działają feromony na mężczyznę? To właśnie za ich sprawą mężczyźni oglądają się za Tobą. Wpływają one na podświadomość. Nie mogą się im oprzeć zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Perfumy Love & Desire są dostępne w dwóch wersjach – dla pań i panów. Ich działanie jest oczywiście takie same i powoduje u płci przeciwnej m.in.:

  • wzrost sympatii do osoby korzystającej z feromonów,
  • pobudzenie i zwiększenie motywacji seksualnej.

Dzięki stosowaniu feromonów poczujesz się zdecydowanie bardziej pewna siebie w każdej sytuacji, nie tylko w relacjach damsko-męskich. Oddziaływać na mężczyznę możesz np. podczas spotkania biznesowego, rozmowy kwalifikacyjnej czy też podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy, a nawet w sytuacjach związanych z załatwianiem spraw urzędowych itp. Feromony sprawią, że będzie Ci łatwiej doprowadzić daną kwestię do takiego finału, jaki Cię interesuje. Porzuć brak pewności siebie. Raz na zawsze przestań być szarą myszką. Zdziwisz się, jak bardzo feromony odmienią Twoje życie.

Rutyna bardzo często pojawia się w dłuższych związkach partnerskich oraz małżeńskich. Ze smutkiem obserwujesz, jak Wasze relacje ulegają osłabieniu z dnia na dzień. Stosując perfumy z feromonami, możesz sprawić, że Wasze małżeńskie łoże znów zapłonie. Feromony mają bowiem wpływ zarówno na mężczyznę nowo poznanego, jak i tego, który jest obok Ciebie od wielu lat.

twarz kobiety i mężczyzny

Twój odwieczny pech w miłości sprawia, że nie chce Ci się wierzyć w „bajki” o niezwykłym działaniu feromonów? W takim razie zapoznaj się opiniami kobiet, a także mężczyzn, który zaczęli korzystać z perfum z feromonami. Dowiedź się, jak bardzo zmieniło się ich życie. Niektórym feromony pomogły zdobyć miłość osób, które do tej pory ich nie zauważały lub traktowały z dystansem. Innym pomogły ożywić związki, które wydawałoby się, już prawie przestały istnieć.

Nie pozwól, aby inna kobieta, która poznała sekret perfum z feromonami Love & Desire i wie, jak działają feromony na mężczyzn, zapolowała na mężczyznę, którego kochasz od dawna i zaczęła żyć Twoimi marzeniami. Spraw sobie flakonik, zacznij stosować i obserwuj, jak Twoje życie zaczyna zmieniać się na lepsze…

Chcesz przekonać się, jak działają feromony na mężczyzn? Skrop nadgarstek, zgięcie łokci i kolan oraz okolicę szyi kilkoma kroplami perfum Love & Desire. To miejsca na ciele człowieka, z których zapach wydobywa się intensywnie. Jeśli nosisz eleganckie apaszki lub szale, możesz zaaplikować produkt bezpośrednio na tkaninę, wówczas aromat będzie towarzyszył Ci jeszcze dłużej. Wybierz produkt dopasowany do własnych potrzeb. Chcesz zrobić większe wrażenie? Zainwestuj w feromony o większym stężeniu. Wystarczą tylko dwie krople, aby zrobić piorunujące wrażenie. Przed Tobą intensywny okres randek? Wrzuć do torebki flakon o pojemności 50 ml lub 100 ml, a niezapominane wrażenia będą towarzyszyć Ci jeszcze dłużej.