(0) basket
Extremely Effective Mixture
Najmocniejsze perfumy z feromonoami

Feromony – gdzie kupić?

Twoje życie miłosne pozostawia wiele do życzenia, dlatego też chcesz spróbować perfum z feromonami, aby na własnej skórze przekonać się, czy działają. Zastanawiasz się, gdzie można kupić feromony? Pomyśl przede wszystkim o zaufanym sklepie. Takim, który „nie wciśnie” Ci zwyczajnych perfum niemających w sobie ani odrobiny feromonów. Kolejna sprawa – wybieraj perfumy, które zawierają mocne feromony, takie jak:

kobieta

  • androstadienon,
  • androstenol,
  • androstenon,
  • androsteron.

Ich obecność w perfumach to gwarancja wysokiej skuteczności. Obiektem, na który feromony mają zadziałać, jest Twój mąż bądź partner, z którym mieszkasz? Zwróć zatem uwagę na to, w jaki sposób sklep pakuje przesyłkę. Jeżeli w sklepie internetowym znajdziesz informację, iż paczka gotowa do wysyłki zapakowana jest w dyskretny papier czy kartonik całkowicie niesugerujący zawartości, możesz śmiało zamówić perfum do domu. Zdecydowanie lepiej, gdy Twoja „ofiara” nie będzie podejrzewała, iż nie używasz zwykłych perfum, ale specjalne z feromonami, które mają ją uwieść.

Serwis love-desire.eu i sklep internetowy intymnosc.pl to miejsca, gdzie można kupić perfumy zawierające feromony Love & Desire (zapakowane w dyskretny, szary papier lub bąbelkową kopertę, bez sugerowania zawartości paczki). W ten sposób Twój sekret będzie zachowany w tajemnicy.

Czy jesteś gotowy na feromony?

modelka pozująca na podłodze

Wiesz już, gdzie można kupić feromony, ale czy powinieneś z nich korzystać? Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nie wystarczy zacząć stosować feromony i czekać, aż do Twoich drzwi zapukają spragnione Twojej obecności kobiety. To nie tak działa. Traktuj feromony jako dodatek – kropkę nad „i”. Najpierw zadbaj o swój wygląd. Kobiety uwielbiają dbających o siebie mężczyzn. Wybierz się zatem do fryzjera, kup sobie jakieś modne ciuchy i dopiero wtedy pomyśl o feromonach. Nie zapominaj o tym, że Twoje wnętrze jest również bardzo istotne. Staraj się przyciągać kobiety swoim zachowaniem – bądź gentlemanem, nie zapominaj o takich podstawach jak przepuszczanie kobiety w drzwiach, służenie jej pomocną dłonią w różnych sytuacjach itp. Stosowanie feromonów, pod postacią elegancko pachnących perfum, pozwoli Ci poczuć się pewnie w każdej sytuacji, a przede wszystkim podczas rozmowy z kobietą, której pragniesz. Podczas wyboru perfum dla mężczyzn zwracaj szczególną uwagę na obecność w ich składzie feromonu androstadienon. Znajdziesz go w perfumach Love & Desire dedykowanych panom.

Feromony jako element całości

Kobiety dużo bardziej dążą do stabilizacji, jaką jest małżeństwo. Z czasem panie przekonują się, że małżeństwo nie zawsze wiąże się ze spokojnym życiem. Zwłaszcza gdy pomiędzy dwoje małżonków wkrada się rutyna. Myślisz, że feromony to Twoja ostatnia deska ratunku, aby uratować małżeństwo? Zanim zaczniesz stosować feromony, musisz zastanowić się, czy nie przyczyniłaś się do obecnej sytuacji, w jakiej znaleźliście się wraz z małżonkiem. Pamiętaj, że feromony nie zmienią Twojej osobowości. Być może przestałaś dbać o swój wygląd, np. skoro w weekend nie idziesz do pracy, nie czujesz potrzeby, aby elegancko się ubierać czy też podkreślać oczy kredką i tuszem. Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy, dlatego warto, aby nawet „domowy” strój był w swojej zwyczajności całkiem seksowny – wystarczy jakaś ładna, obcisła bluzeczka z dekoltem podkreślającym Twoje atuty, aby zainteresować mężczyznę. Możesz też nieco go zaskoczyć i po prostu… odpuścić mu – nie krzycz, nie awanturuj się, w końcu karton po mleku leżący obok kosza na śmieci to nie koniec świata. Ty na głowie masz teraz ważniejsze sprawy – uwodzenie. Kup sobie seksowną bielizną i zaplanuj wieczór we dwoje. Możesz nawet ubrać dres, pod warunkiem, że ukryjesz pod nim nową bieliznę – liczy się efekt zaskoczenia. Teraz wisienka na torcie – feromony w perfumach Love & Desire dla pań. One dodadzą Ci pewności siebie. Ubrana w nie poczujesz się dużo bardziej kobieca. Przy wyborze perfum zwracaj uwagę czy zawierają one feromony androsteron i androstenol.

Jesteś pewna/y, że feromony są dla Ciebie? Czujesz się gotowa/y na skorzystanie z ich mocy? Skoro wiesz już, gdzie można kupić feromony, pozostaje Ci już tylko zamówić je prosto do domu.