jak przytulić faceta

Jak stosować feromony,
aby uzyskać najlepsze efekty?

O feromonach większość z nas co nieco słyszała. Istnieje wiele doniesień naukowych, które potwierdzają ich istnienie. Są to substancje chemiczne, a właściwie ich mieszanina z zazwyczaj jednym dominującym składnikiem. Feromony są wydzielane nie tylko przez zwierzęta i rośliny, ale także przez ludzi. Mają one za zadanie m.in. przyciąganie osobników przeciwnej płci.

rudowłosa kobieta w swetrze

Feromony naturalnie produkowane przez człowieka są przez niego tłumione. W jaki sposób? Przede wszystkim przyczynia się do tego higiena – częste kąpiele, prysznice, stosowanie kosmetyków przeciw poceniu się. Cóż w takiej sytuacji począć? Przestań dbać o siebie? Na szczęście można poradzić sobie w inny sposób. Otóż istnieją kosmetyki zawierające feromony. Wśród nich znalazły się perfumy Love & Desire w wersji damskiej i męskiej. Zawierają one mieszankę czterech feromonów, które zdaniem naukowców mają najmocniejsze działanie:

Wiesz już, że feromony mogą Ci pomóc w przyciągnięciu uwagi osoby, która Cię interesuje, wiesz, że na rynku istnieją kosmetyki zawierające feromony, ale czy wiesz jak stosować feromony? Jeśli chcesz, aby perfumy z feromonami przyniosły efekt, jaki oczekujesz, musisz umiejętnie z nich korzystać. Przede wszystkim należy nimi spryskiwać konkretne miejsca. Należą do nich szyja, nadgarstki, okolice uszu. To właśnie te miejsca wydzielają naturalne feromony. Od momentu zastosowania perfum feromony działają przez około cztery, a nawet do sześciu godzin. Dlatego też warto co jakiś czas ponownie je zaaplikować. W przypadku kobiet nie będzie to trudne – panie mogą je bowiem mieć przy sobie w torebce.

Jak stosować feromony, aby ich działanie utrzymywało się dłużej? Możesz nimi spryskać ubranie, np. ulubiony szalik, kurtkę czy płaszcz, w którym często wychodzisz z domu. Feromony z odzieży ulatniają się wolniej niż w przypadku, gdy spryskujemy nimi skórę.

piękna kobieta w makijażu

Feromony poleca się stosować przed każdym wyjściem z domu, nawet w tak prozaicznych sprawach, jak wyniesienie śmieci z domu. Zastanawiasz się dlaczego? Otóż nigdy nie wiesz, kiedy na Twojej drodze stanie osoba odgrywająca w Twoim życiu ważną rolę, a, w której życiu Ty również chcesz być ważna/y. Poza tym dzięki stosowaniu feromonów będziesz zdecydowanie pewniejsza/y siebie w każdej sytuacji – aż wejdzie Ci to w nawyk. Zadaniem perfum z feromonami typu Love & Desire jest zwalczanie Twojej nieśmiałości w kontaktach z osobami płci przeciwnej. Warto zauważyć, że nie tylko uroda ma wpływ na atrakcyjność. Dużą rolę odgrywa rozmowa. Czy zatem feromony mogą nam w ogóle pomóc, gdy chcemy kogoś poderwać podczas konwersacji? Jak najbardziej – ze względu na fakt, iż feromony wpływają na wzrost śmiałości. Nie od dziś wiadomo, że dużym powodzeniem cieszą się osoby, którym pewności siebie odmówić nie można.

Perfumy z feromonami pomagają nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale również w różnych sytuacjach w życiu, gdzie potrzebne jest wzbudzanie respektu i dominacji, np. w pracy. Z nimi łatwiej załatwisz sprawy na mieście – w urzędzie czy w banku.

Feromony działają nie tylko na dopiero co poznane osoby, ale także na te, które na co dzień są obok nas. W związku z tym możesz je wykorzystać po to, aby na nowo rozbudzić zainteresowanie partnera, partnerki, męża, żony. Rutyna pojawiająca się w związku to dość powszechne zjawisko. Perfumy z feromonami, choć może jeszcze do końca w to nie wierzysz, pomogą Ci odzyskać zainteresowanie i szacunek ukochanej osoby.

Nadal się wahasz? Zapoznaj się z opiniami ludzi, którzy skorzystali z mocy feromonów. Spraw, by Twoje życie nabrało rumieńców.