Love&Desire
Najmocniejsze perfumy z feromonami

Co to są feromony i jak działają?

Feromony to substancje chemiczne, które są naturalnie produkowane przez ludzi, zwierzęta i rośliny. Ich działanie potwierdzają liczne badania. Związki te służą przede wszystkim do komunikowania się oraz przyciągania osobników płci przeciwnej, a mocne feromony w przypadku zwierząt – także do zwalczania konkurencji ze strony zbyt licznej populacji swojego gatunku. Trudno jednoznacznie wskazać odpowiedź na pytanie, czym są feromony, gdyż w rzeczywistości stanowią one mieszaninę różnych substancji, często z jednym dominującym składnikiem. Zdecydowanie rzadziej stanowią natomiast pojedyncze związki chemiczne.

Czy feromony naprawdę działają?

Istnieje kilkadziesiąt doniesień naukowych dotyczących występowania tego typu substancji chemicznych u ludzi, jednak nie jest do końca wiadomo, jak działają feromony. Związki te są prawdopodobnie wytwarzane w niewielkich ilościach zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ich działanie nie zostało wprawdzie dokładnie opisane, jednak udowod-niono, że składniki te mają duży wpływ na dobór partnera płci przeciwnej. Mocne feromony, jeśli by nie rzec nawet, że najmocniejsze, występują w ludzkim pocie, śluzie oraz wydzielinach.

Po co mężczyznom feromony?

Androstadienon to bardzo ważny męski feromon, którego użycie pozwala na poprawę wizerunku mężczyzny w oczach kobiety. Wysyłane przez niego sygnały zapachowe są odbierane przez potencjalną partnerkę jako zaproszenie. Nie działają jednak na zasadzie intensyfikacji, to znaczy, że nie wywołają wrogości u osób tej samej płci, bowiem dla heteroseksualnego mężczyzny feromony męskie mają zapach neutralny. To bardzo podobny sposób na zwiększenie swojej atrakcyjności w pracy.

Czy kobieta może używać feromonów?

Estratetraenol, czyli feromon żeński, który staje się zawartością perfum wyzwala zainteresowanie w okolicznych mężczyznach. Kobiety, które używają najlepszych feromonów sprawiają wrażenie miłych dla oka. Opinie o nich są bardzo pozytywne - panie zdają znacznie atrakcyjniejsze, co pozwala im na budowanie pewności siebie. Natura uposażyła je co prawda w piękny zapach (zwłaszcza wtedy, gdy zostają matkami), jednak czasami trzeba jej trochę dopomóc. 

Perfumy z feromonami przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet sprawiają, że od razu są podświadomie lepiej odbierani przez płeć przeciwną. Niektórzy boją się, że to może być rodzaj oszustwa, ale czy, kiedy ubieramy elegancki strój wyjściowy, okłamujemy kogokolwiek? Feromony meskie i damskie są czymś naturalnym. To tylko element dbania o siebie!

Tabela działania feromonów Love&Desire

Mniejszy dystans bezpośredni »

Na co dzień

codzienne działanie - wykres

W pracy

działanie w pracy - wykres

W towarzystwie

działanie w towarzystwie - wykres

Ludzkie feromony i ich skuteczność

Feromony to związki, które działają przede wszystkim w sferze podświadomości. Zdaniem naukowców, najmocniejsze z nich występują w naturalnych wydzielinach, a zalicza się do nich następujące substancje:

Feromony, które wytwarza zarówno damski, jak i męski organizm, są dzisiaj w dużej mierze tłumione ze względu na współczesny styl życia (przyczyniają się do tego między innymi czę-ste kąpiele, używanie dezodorantów oraz antyperspirantów). Dlatego też stworzono perfumy z feromonami, które zawierają w swoim składzie związki pochodzenia syntetycznego, skutecznie zwiększające poziom potencjału płciowego oraz podnoszące atrakcyjność. Mogą one w dużej mierze poprawić poziom komunikacji, dodawać pewności siebie, eliminować nieśmiałość, a także wzbudzać sympatię oraz szacunek u osób płci przeciwnych.

Męskie i damskie feromony
czym się różnią?

Na myśl o damskich feromonach, wiele kobiet zastanawia się, na czym polega fenomen tego typu związków i czy działają one na każdego mężczyznę.

Udowodniono, że kobiety znacznie częściej przyciągają osobników płci przeciwnej, gdy zastosują zwłaszcza mieszaninę dwóch związków: androsteronu i androstenolu. Są to dwa najlepsze feromony, które zwiększają motywację seksualną, a także mają pozytywny wpływ na nastrój i pobudzenie.

W przypadku męskich feromonów, duże znaczenie wydaje się mieć przede wszystkim andro-stadienon. Substancja ta zmienia atrakcyjność mężczyzn w oczach płci pięknej, a dodatkowo podświadomie skupia psychiczne zasoby osobnika na bodźcach o znaczeniu emocjonalnym.

Feromony zawarte w męskich i damskich perfumach oddziałują praktycznie na każdą spotkaną osobę. By się o tym przekonać, warto sięgnąć po produkty, które są polecane przez wszystkich. Na stronie http://love-desire.eu/opinie/ można przeczytać opinie na temat produktów Love&Desire. Chociaż niektóre z nich mogą brzmieć niewiarygodnie, to warto wiedzieć, że świat feromonów jest związany nie z magią, a z nauką. Pomagają one wywołać bardzo dobre wrażenie nie tylko na dopiero co poznanych osobach, ale także na dawnych znajomych.

Dla Niej

Love&Desire Women
Dowiedz się więcej Zamów

Dla Niego

Love&Desire Men
Dowiedz się więcej Zamów

Działanie na ludzki organizm

Feromony to naturalny kanał komunikacji między ludźmi. To one odpowiadają za to, że nieznajomy ogląda się za Tobą w kawiarni, że koleżanka z pracy posyła Ci szeroki uśmiech za każdym razem, gdy Cię widzi.

Perfumy z feromonami:

  • przyciągają uwagę osób płci przeciwnej,
  • wzbudzają respekt i dominację,
  • roztaczają aurę bezpieczeństwa i zainteresowania,
  • oddziałują na aktywność mózgu, zmieniając nastrój.

Najlepsze feromony?

Jeśli zastanawiasz się, co to są feromony i czy naprawdę działają, musisz sam przekonać się o ich sile.

Mocne feromony Love&Desire to perfumy z feromonami, które zmieniły życie wielu kobiet i mężczyzn. Oni także dzielili Twoje wątpliwości, ale zaryzykowali, co pozwoliło im wyeliminować nieśmiałość, dodać sobie pewności siebie, poprawić poziom komunikacji i wzbudzić sympatię u osób płci przeciwnej. Opinie są jednoznaczne – warto wybrać feromony Love&Desire. Dodają energii, zwiększają motywację seksualną i… pobudzają. Co ważne, w ofercie znajdują się feromony damskie i męskie. To oznacza, że każdy może stać się bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej. Każdy może zaznać prawdziwego szczęścia!

Opinie


Chcesz dowiedzieć się, co o feromonach i ich działaniu mówią klienci? Na podstronie http://love-desire.eu/feromony/ znajdziesz opinie, które potwierdzają działania specyfiku. Perfumy z feromonami zmieniły niejedno życie!

Czy feromony działają? O tym najlepiej przekonać się, pytając tych, którzy już z nich skorzystali. W rzeczywistości, feromony męskie i feromony żeńskie odmieniły życie bardzo wielu osób. Teraz one dzielą się swoimi przeżyciami oraz opiniami na temat feromonów. Nasi klienci często dzielą się z nami swoimi wrażeniami, a my jesteśmy szczęśliwi, jeśli dzięki naszym produktom poprawiliśmy ich ogólne samopoczucie. Czy można zostać człowiekiem sukcesu, wyjść za mąż, poprawić swoją relację dzięki naszym perfumom? Postanowiliśmy, za zgodą autorów, opublikować kilka takich opinii o naszych feromonach:

Zdecydowana/-y? Kup teraz!
Dla mężczyzn
Dla kobiet