Love&Desire
Najmocniejsze perfumy z feromonami

Co to są feromony i jak działają?

Feromony to substancje chemiczne, które są naturalnie produkowane przez ludzi, zwierzęta i rośliny. Ich działanie potwierdzają liczne badania. Związki te służą przede wszystkim do komunikowania się oraz przyciągania osobników płci przeciwnej, a mocne feromony w przypadku zwierząt – także do zwalczania konkurencji ze strony zbyt licznej populacji swojego gatunku. Trudno jednoznacznie wskazać odpowiedź na pytanie, czym są feromony, gdyż w rzeczywistości stanowią one mieszaninę różnych substancji, często z jednym dominującym składnikiem. Zdecydowanie rzadziej stanowią natomiast pojedyncze związki chemiczne.

Czy feromony naprawdę działają?

Istnieje kilkadziesiąt doniesień naukowych dotyczących występowania tego typu substancji chemicznych u ludzi, jednak nie jest do końca wiadomo, jak działają feromony. Związki te są prawdopodobnie wytwarzane w niewielkich ilościach zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ich działanie nie zostało wprawdzie dokładnie opisane, jednak udowod-niono, że składniki te mają duży wpływ na dobór partnera płci przeciwnej. Mocne feromony, jeśli by nie rzec nawet, że najmocniejsze, występują w ludzkim pocie, śluzie oraz wydzielinach.

Tabela działania feromonów Love&Desire

Mniejszy dystans bezpośredni »

Na co dzień

codzienne działanie - wykres

W pracy

działanie w pracy - wykres

W towarzystwie

działanie w towarzystwie - wykres

Ludzkie feromony i ich skuteczność

Feromony to związki, które działają przede wszystkim w sferze podświadomości. Zdaniem naukowców, najmocniejsze z nich występują w naturalnych wydzielinach, a zalicza się do nich następujące substancje:

Feromony, które wytwarza zarówno damski, jak i męski organizm, są dzisiaj w dużej mierze tłumione ze względu na współczesny styl życia (przyczyniają się do tego między innymi czę-ste kąpiele, używanie dezodorantów oraz antyperspirantów). Dlatego też stworzono perfumy z feromonami, które zawierają w swoim składzie związki pochodzenia syntetycznego, skutecznie zwiększające poziom potencjału płciowego oraz podnoszące atrakcyjność. Mogą one w dużej mierze poprawić poziom komunikacji, dodawać pewności siebie, eliminować nieśmiałość, a także wzbudzać sympatię oraz szacunek u osób płci przeciwnych.

Męskie i damskie feromony
czym się różnią?

Na myśl o damskich feromonach, wiele kobiet zastanawia się, na czym polega fenomen tego typu związków i czy działają one na każdego mężczyznę.

Udowodniono, że kobiety znacznie częściej przyciągają osobników płci przeciwnej, gdy zastosują zwłaszcza mieszaninę dwóch związków: androsteronu i androstenolu. Są to dwa najlepsze feromony, które zwiększają motywację seksualną, a także mają pozytywny wpływ na nastrój i pobudzenie.

W przypadku męskich feromonów, duże znaczenie wydaje się mieć przede wszystkim andro-stadienon. Substancja ta zmienia atrakcyjność mężczyzn w oczach płci pięknej, a dodatkowo podświadomie skupia psychiczne zasoby osobnika na bodźcach o znaczeniu emocjonalnym.

Feromony zawarte w męskich i damskich perfumach oddziałują praktycznie na każdą spotkaną osobę. By się o tym przekonać, warto sięgnąć po produkty, które są polecane przez wszystkich. Na stronie http://love-desire.eu/opinie/ można przeczytać opinie na temat produktów Love&Desire. Chociaż niektóre z nich mogą brzmieć niewiarygodnie, to warto wiedzieć, że świat feromonów jest związany nie z magią, a z nauką. Pomagają one wywołać bardzo dobre wrażenie nie tylko na dopiero co poznanych osobach, ale także na dawnych znajomych.

Dla Niej

Love&Desire Women
Dowiedz się więcej Zamów

Dla Niego

Love&Desire Men
Dowiedz się więcej Zamów

Działanie na ludzki organizm

Feromony to naturalny kanał komunikacji między ludźmi. To one odpowiadają za to, że nieznajomy ogląda się za Tobą w kawiarni, że koleżanka z pracy posyła Ci szeroki uśmiech za każdym razem, gdy Cię widzi.

Perfumy z feromonami:

  • przyciągają uwagę osób płci przeciwnej,
  • wzbudzają respekt i dominację,
  • roztaczają aurę bezpieczeństwa i zainteresowania,
  • oddziałują na aktywność mózgu, zmieniając nastrój.

Najlepsze feromony?

Jeśli zastanawiasz się, co to są feromony i czy naprawdę działają, musisz sam przekonać się o ich sile.

Mocne feromony Love&Desire to perfumy z feromonami, które zmieniły życie wielu kobiet i mężczyzn. Oni także dzielili Twoje wątpliwości, ale zaryzykowali, co pozwoliło im wyeliminować nieśmiałość, dodać sobie pewności siebie, poprawić poziom komunikacji i wzbudzić sympatię u osób płci przeciwnej. Opinie są jednoznaczne – warto wybrać feromony Love&Desire. Dodają energii, zwiększają motywację seksualną i… pobudzają. Co ważne, w ofercie znajdują się feromony damskie i męskie. To oznacza, że każdy może stać się bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej. Każdy może zaznać prawdziwego szczęścia!

Opinie

Chcesz dowiedzieć się, co o feromonach i ich działaniu mówią klienci? Na podstronie http://love-desire.eu/feromony/ znajdziesz opinie, które potwierdzają działania specyfiku. Perfumy z feromonami zmieniły niejedno życie!

Zdecydowana/-y? Kup teraz!
Dla mężczyzn
Dla kobiet