kobieta i mężczyzna

Które feromony
są dla mnie najlepsze?

Panuje powszechne przekonanie, iż feromony to specjalne substancje, których działanie sprowadza się do wywołania pożądania u płci przeciwnej. Jest to jednak spore uproszczenie. Perfumy zawierające feromony sprawiają, że całe otoczenie lepiej nas odbiera. Łatwiej nam nawiązywać nowe kontakty, robimy dobre wrażenie w towarzystwie, ludzie stają się wobec nas bardziej otwarci. To środek, który może nam pomóc także w relacjach w pracy. Warto zastanowić się zatem nad celem, dla którego chcemy sięgnąć po feromony i sprawdzić, które będą dla nas najlepsze. Wiele osób zastanawia się także, które będą najmocniejsze? Przedstawiamy różne produkty dedykowane kobietom i mężczyznom, które faktycznie potrafią zmienić jakość naszego życia towarzyskiego.

Feromony damskie

kobieta uwodzi feromonami mężczyznę

1. Feromony na co dzień

Istnieje wiele codziennych sytuacji, w których przydałoby nam się swego rodzaju wsparcie, np. ważny dzień, rozmowa o pracę, sprawy biznesowe, urzędowe itp. W tej kategorii znajdziemy najbardziej uniwersalne mieszanki. Dużą popularnością cieszą się feromony BTB, które sprawiają, że ludzie nas chętniej słuchają i wykazują nami większe zainteresowanie. Osoby przebywające w towarzystwie kobiet stosujących ten produkt są bardziej rozluźnione, rozmowne i przyjaźnie nastawione. Pomogą w pracy zyskać autorytet, a nawet pozycję lidera. Dzięki nim będziesz bardziej towarzyska i pewna siebie. Feromony dla kobiet są praktycznie bez zapachu, co sprawia, że można ich używać z ulubionymi perfumami. Równie często klientki stawiają na Pheromone Essense, które pomogą Ci budować większe zaufanie oraz dodadzą seksapilu. Największą popularnością na rynku cieszą się perfumy z feromonami Love&Desire Gold, które posiadają większe stężenie odpowiednich substancji, a tym samym pomagają zwrócić na siebie uwagę, wzbudzić sympatię i szacunek oraz poprawić relacje z pracownikami czy nawiązywać nowe kontakty, z większą łatwością.

2. Związek

Jeśli chcesz wywołać niesamowite wrażenie na swoim partnerze, umocnić Wasz związek lub marzysz o tym, by poznać drugą połówkę, zdecyduj się na feromony typu Pheromax. Zawierają one bardzo duże stężenie estratetraenolu, który jest najsilniejszym feromonem pobudzającym mężczyzn. Dzięki perfumom z ich dodatkiem mężczyźni będą bardziej skorzy do flirtu z Tobą. Sama poczujesz się bardziej atrakcyjna i zmienisz swoje nastawienie. Będziesz bardziej spontaniczna i pobudzona, co na pewno doceni Twój partner.

3. Uwodzenie

Sztuka uwodzenia nie dla każdej kobiety jest jednakowo prosta. Czemu nie pomóc sobie odpowiednio dobranymi feromonami? Perfumy, jakie możemy kupić w tym celu, często mają intrygujący zapach jak Sexual Attraction. Pozwalają podkreślić swoją kobiecość, zdolności przywódcze oraz dodają pewności siebie w podrywaniu najbardziej przystojnych mężczyzn. Z kolei wysokie stężenie czterech najsilniejszych feromonów (androstenolu, androstenonu, androstenoru i androstadienonu) zawartych w perfumach Love&Desire zwiększy zainteresowanie mężczyzn Twoja osobą o 100%.
Androstenol to składnik, na który szczególnie wyczuleni są mężczyźni między 20 a 50 rokiem życia.
Ta mieszanka sprawi, że nie będzie można ci się oprzeć.

Feromony dla mężczyzn

1. Feromony na co dzień

Mężczyźni również doceniają działanie feromonów. Na co dzień najlepiej wybrać te bezwonne, typu NPA, czy The Edge. Można stosować je razem ze swoimi perfumami. Zwiększają one pewność siebie, asertywność i stanowczość. Pomogą Ci zyskać uznanie współpracowników i szacunek szefa. Są dość uniwersalne, zatem pomogą Ci także w sytuacjach towarzyskich. Pomogą być bardziej przebojowym i zabawnym. Na pewno z nimi zyskasz większą sympatię otoczenia.

2. Związek

Każdemu mężczyźnie, który pragnie zwiększyć temperaturę w związku, polecamy produkty z tej kategorii. Pheromax sprawi, że zwiększy się pożądanie u Twojej partnerki. Doskonałym preparatem są perfumy Love&Desire. Zawierają m.in. androstenol, który pomaga mężczyznom wyzwolić ich cechy dominujące. Kobiety będą miały w twoim towarzystwie znakomity nastrój, poczuję się zrelaksowane, a Twoje życie erotyczne nabierze nowych barw.

3. Uwodzenie

Wzrost atrakcyjności wśród kobiet to najczęstszy powód, dla którego mężczyźni sięgają po feromony. Wypróbuj Unrestistible lub Love&Desire Premium Edition. Każdy flakon zawiera bardzo wysoką dawkę najmocniejszych feromonów. Pozwolą Ci poczuć się przystojniejszym, dodadzą energii, skrócą dystans między Tobą a wybranką. Kobiety będą Tobą zaintrygowane, a wiele będzie Cię wprost ubóstwiać! Są bardzo skuteczne. Przekonaj się sam!