(0) basket
Extremely Effective Mixture
Najmocniejsze perfumy z feromonoami

Najlepsze feromony – poradnik doboru feromonów

kobieta i mężczyzna

Które feromony są dla mnie najlepsze?

Panuje powszechne przekonanie, iż feromony to specjalne substancje, których działanie sprowadza się do wywołania pożądania u płci przeciwnej. Jest to jednak spore uproszczenie. Perfumy zawierające feromony sprawiają, że całe otoczenie lepiej nas odbiera. Łatwiej nam nawiązywać nowe kontakty, robimy dobre wrażenie w towarzystwie, ludzie stają się wobec nas bardziej otwarci. To środek, który może nam pomóc także w relacjach w pracy. Warto zastanowić się zatem nad celem, dla którego chcemy sięgnąć po feromony i sprawdzić, które będą dla nas najlepsze. Wiele osób zastanawia się także, które będą najmocniejsze? Przedstawiamy różne produkty dedykowane kobietom i mężczyznom, które faktycznie potrafią zmienić jakość naszego życia towarzyskiego.

Feromony damskie

kobieta uwodzi feromonami mężczyznę

  1. Feromony na co dzień
  2. Istnieje wiele codziennych sytuacji, w których przydałoby nam się swego rodzaju wsparcie, np. ważny dzień, rozmowa o pracę, sprawy biznesowe, urzędowe itp. W tej kategorii znajdziemy najbardziej uniwersalne mieszanki. Dużą popularnością cieszą się feromony BTB, które sprawiają, że ludzie nas chętniej słuchają i wykazują nami większe zainteresowanie. Osoby przebywające w towarzystwie kobiet stosujących ten produkt są bardziej rozluźnione, rozmowne i przyjaźnie nastawione. Pomogą w pracy zyskać autorytet, a nawet pozycję lidera. Dzięki nim będziesz bardziej towarzyska i pewna siebie. Feromony dla kobiet są praktycznie bez zapachu, co sprawia, że można ich używać z ulubionymi perfumami. Równie często klientki stawiają na Pheromone Essense, które pomogą Ci budować większe zaufanie oraz dodadzą seksapilu. Największą popularnością na rynku cieszą się perfumy z feromonami Love&Desire Gold, które posiadają większe stężenie odpowiednich substancji, a tym samym pomagają zwrócić na siebie uwagę, wzbudzić sympatię i szacunek oraz poprawić relacje z pracownikami czy nawiązywać nowe kontakty, z większą łatwością.

  3. Związek
  4. Jeśli chcesz wywołać niesamowite wrażenie na swoim partnerze, umocnić Wasz związek lub marzysz o tym, by poznać drugą połówkę, zdecyduj się na feromony typu Pheromax. Zawierają one bardzo duże stężenie estratetraenolu, który jest najsilniejszym feromonem pobudzającym mężczyzn. Dzięki perfumom z ich dodatkiem mężczyźni będą bardziej skorzy do flirtu z Tobą. Sama poczujesz się bardziej atrakcyjna i zmienisz swoje nastawienie. Będziesz bardziej spontaniczna i pobudzona, co na pewno doceni Twój partner.

  5. Uwodzenie
  6. Sztuka uwodzenia nie dla każdej kobiety jest jednakowo prosta. Czemu nie pomóc sobie odpowiednio dobranymi feromonami? Perfumy, jakie możemy kupić w tym celu, często mają intrygujący zapach jak Sexual Attraction. Pozwalają podkreślić swoją kobiecość, zdolności przywódcze oraz dodają pewności siebie w podrywaniu najbardziej przystojnych mężczyzn. Z kolei wysokie stężenie czterech najsilniejszych feromonów (androstenolu, androstenonu, androstenoru i androstadienonu) zawartych w perfumach Love&Desire zwiększy zainteresowanie mężczyzn Twoja osobą o 100%.

    Androstenol to składnik, na który szczególnie wyczuleni są mężczyźni między 20 a 50 rokiem życia.

    Ta mieszanka sprawi, że nie będzie można ci się oprzeć.